BSR 013 - WOR 521 Moot Point "Ποντικοφάρμακο"

Moot Point"Ποντικοφάρμακο"LP SOLD OUT Πέρασαν 25 χρόνια από την πρώτη κασέτα των Moot Point με τίτλο “Yeah!(Gonna blast ya fulla lead)” μέχρι να βρει τον δρόμο της στα μαύρα αυλάκια μιας έκδοσης σε βινύλιο.

BSR 073 Πέτρος Θεοτοκάτος " Αυτό που καίγεται"

Πέτρος Θεοτοκάτος"Αυτό που καίγεται"LP Ο Πέτρος Θεοτοκάτος με τη μπάντα του παρουσιάζουν το 7ο άλμπουμ του με τίτλο "αυτό που καίγεται".

BSR 091 Νικόλας Άσιμος «Γιατί φοράς κλουβί»

Νικόλας Άσιμος «Γιατί φοράς κλουβί»LP H Β-οtherSide records  παρουσιάζει την πλήρη δισκογραφία του Νικόλα Άσιμου , η οποία είχε εκδοθεί από τον ίδιο σε 8 «παράνομες» κασέτες, οι οποίες θα κυκλοφορήσουν σε άλμπουμ βινυλίου  με το αυθεντικό εικαστικό, τα οποία θα περιέχουν και cd.

BSR-011 Free Yourself-Extended Play Area 1994-2008

Free YourselfExtended Play area 1994-2008LP FEW COPIES Τελευταία κυκλοφορία της punk - rock μπάντας από τη Γερμανία που αποτελείται κατά τα ¾ από έλληνες μετανάστες. Κομμάτια από cd singles - 7'' singles - συλλογές + διασκευή του "Εθισμός" των Γκούλαγκ + DVD με ολόκληρη την τελευταία τους συναυλ...

BSR021/WOR522/LOT005 Γενιά του Χάους

  Γενιά του ΧάουςLP + DVD Τον Απρίλιο του 2009, οι "Γενιά του Χάους" ανέβηκαν στη σκηνή του club "Gagarin 205" για δύο εμφανίσεις, στα πλαίσια των 20 χρόνων από την διάλυσή τους το 1989.

  • BSR 013 - WOR 521 Moot Point "Ποντικοφάρμακο"

    Κυριακή, 21 Αύγουστος 2011 10:55
  • BSR 073 Πέτρος Θεοτοκάτος " Αυτό που καίγεται"

    Πέμπτη, 03 Μάρτιος 2016 11:56
  • BSR 091 Νικόλας Άσιμος «Γιατί φοράς κλουβί»

    Κυριακή, 18 Μάρτιος 2018 15:10
  • BSR-011 Free Yourself-Extended Play Area 1994-2008

    Τρίτη, 07 Ιούνιος 2011 20:31
  • BSR021/WOR522/LOT005 Γενιά του Χάους

    Πέμπτη, 04 Οκτώβριος 2012 10:19
Σύνδεσμοι

Μερικοί από τους φίλους και συνεργάτες μας που μπορείτε να επισκεφτείτε...

Συγκροτήματα

88 Reunion: www.myspace.com/thereunion88band
Andreikelos:  http://andreikelos.com/
Anika http://agpolygon08.blogspot.com
B-Sides:    http://www.b-sides.gr/
Crisna: www.myspace.com/thecrisnaband
Decomposer: www.myspace.com/decomposertheband
Fly By Wire: www.myspace.com/fbyw
Free Yourself:  www.freeyourself.de
Hypnelia www.myspace.com/hypnelia
Indiependents: www.myspace.com/indiependentsgreece
Kathrin The Thrill (myspace): www.myspace.com/kathrinthethrill
Kathrin The Thrill (official): http://www.katrinthethrill.com/
Kύκνοι: www.myspace.com/kyknoi
Monkee Wonkey: www.reverbnation.com/label/l25entertainment
Moot Point: www.myspace.com/mootpointyeah
Nicolaou Kim: www.kimnicolaou.com
No Batter: www.myspace.com/nobatter
South Off: www.myspace.com/southoff
Speedbrakes:  www.myspace.com/speedbrakes
Sun Of Greece:  www.myspace.com/sunofgreece
The Crazed: www.myspace.com/thecrazedsalonica
Unholly Union: www.myspace.com/uutheband
Venus In Furs: www.myspace.com/venusinfursband
Γενιά του Χάους: www.myspace.com/geniatouchaous
Διάφανα Κρίνα: www.diafanakrina.infο
Ιωαννάτος Φώτης: www.photisionatos.be
Ιωαννάτου Αγγελική: www.angeliqueionatos.com
Κοματσιούλης Σωτήρης: www.myspace.com/komatsioulissotiris
Μονογυιός Κώστας: www.myspace.com/monogyioskostas
Ταμπόσης Δημήτρης : http://www.dimitritambossis.com
Ο Ακάλεστος:  www.myspace.com/akalestos

 

 

Εταιρίες

360 Record Store: www.360records.gr
CTS Productions: www.ctsprods.com 
Eirkti Records http://www.eirkti.com/ 
Fuzz Overdose: http://fuzzoverdose.com
High Fidelity: www.highfidelity.com.gr
Inner Ear: www.inner-ear.gr
Labyrinth of Thoughts: www.labyrinthofthoughts.gr

Liquid Bass records (http://www.liquidbass.gr/)

Roll Out Vision Services: www.rolloutvs.com
Scarecrow:  www.scarecrow.gr
Soundeffect Records: www.soundeffect-records.gr
The Lab Records: www.myspace.com/thelabrecordsmusic 
THC Soundsystem http://www.thcsoundsystem.gr/ 
Wipe Out Records: www.wipeout.gr

Media

Belle Vue fanzine: http://www.bellevuesituation.com/
Lost In Tyme blog: http://lostin-tyme.blogspot.com/
Naked Sides: http://nakedsides.wordpress.com/
Rockap: http://www.rockap.gr/
Sonic magazine / Avopoilis music network: http://www.avopolis.gr/
Subexistence Music Portal: http://www.subexistance.com/
Tζαζ & Jazz: http://www.jazzntzaz.gr/
Velvet mornings: http://velvetmagazine.gr/
Για όλα και για τίποτα: http://www.georgekant.com/
Γιουσουρούμ: http://giusurum.blogspot.com/
Δισκορυχείον: http://diskoryxeion.blogspot.com/
Ελληνική Σκηνή: http://www.elliniki-skini.gr/

Καταστήματα

 

360 Record Store: www.360records.gr
Akis 12:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
Anazitisi Records: http://anazitisirecords.com
Fokionos Records : http://www.fokionos-records.gr/
High Fidelity: www.highfidelity.com.gr
Karma Music: http://www.karmamusicrecords.gr/
Labyrinth of Thoughts Records: www.labyrinthofthoughts.gr
Lotus Records: www.lotus.gr
Music Works: http://musicworksrecords.blogspot.com
New Sound-Fokionos Records: www.fokionos-records.gr
On stage Records : http://www.onstagerecords.gr
Plan 59 : http://plan59.wordpress.com/
Rock and Roll Circus: http://rockandrollcircus.wordpress.com
Scarecrow: www.scarecrow.gr
Sonic Boom-Used Records: www.usedrecords.gr
Soundeffect Records: www.soundeffect-records.gr
Spindle Records: www.spindlevinylrecords.gr
The Record House: www.recordhouse.gr
Vinylmania Records: www.vinylmania.gr
Wipe Out Records: www.wipeout.gr

 

 

 

 Διάφορα

 

Alcoholic Desaster: http://alcoholicdesaster.espiv.net
Garyfalia Leftheri : www.plumpuddingillustration.com
Lesvos oldies : www.lesvosoldies.gr
Noise Box: www.noiseboxstudio.com
Orpheus audio : www.orpheusaudio2.gr
Punk.gr:  http://punk.gr
Ilias Stefanakis : www.twocatsstudio.com
Natasa Kranioti : www.share-our-idea.blogspot.com
Alexandros Moskofoglou : http://go-create-gr.blogspot.com/
Stelios Tselios : http://www.tseliosmusic.gr

 

 

 

 
GreekEnglish (United Kingdom)